LAUREACI I FINALIŚCI

OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH I TEMATYCZNYCH

2011/2012

 

1

 

 

 

PRZEMYSŁAW ASZKOWSKI

uczeń klasy 2b

 

LAUREAT

 

XXV OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

 

opiekun – dr Jerzy Kaźmierczyk

 

LAUREAT

 

IV OLIMPIADY WIEDZY O FINANSACH    
– BANKI W AKCJI

 

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

 

2

 

 

ANNA MALISZEWSKA

uczennica klasy 3b

 

LAUREATKA

 

VII OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

3

 

 

DAMIAN JANKOWSKI

uczeń klasy 2c

 

LAUREAT

 

XLI OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ

 

opiekun – mgr Anna Komarnicka

4

 

 

KRZYSZTOF BŁOSZYK

uczeń klasy 2b

 

FINALISTA

 

61 OLIMPIADY FIZYCZNEJ

 

LAUREAT

 

V OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY            „O DIAMENTOWY INDEKS AGH”

 

opiekun – mgr Krzysztof Szponer

5

 

 

PIOTR KOZAKOWSKI

uczeń klasy 2b

 

FINALISTA

 

XIX OLIMPIADY INFORMATYCZNEJ

 

opiekun – mgr Sławomir Krzywicki

 

FINALISTA

 

61 OLIMPIADY FIZYCZNEJ

 

opiekun – mgr Krzysztof Szponer

6

 

 

JAKUB HOŁYSZ

uczeń klasy 3a

 

FINALISTA

 

XXV OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

 

opiekun – dr Jerzy Kaźmierczyk

 

 

7

 

 

 

 

KLAUDIA HEINTZE

uczennica klasy 3c

 

FINALISTKA

 

XXXVI OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja plastyki

 

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

8

 

 

ŻANETA KORSAK

uczennica klasy 3f

 

FINALISTKA

 

XXXVI OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja plastyki

 

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

9

 

 

AGATA ZAŃKO

uczennica klasy 3c

 

FINALISTKA

 

XXXVI OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja plastyki

 

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

10

 

 

MICHAŁ LITERSKI

uczeń klasy 3f

 

FINALISTA

 

XXXVI OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja muzyki

 

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

11

 

 

KAJA POLITOWICZ

uczennica klasy 2c

 

FINALISTKA

 

XXXVI OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja plastyki

 

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

12

 

 

KACPER RADNY

uczeń klasy 2a

 

FINALISTA

 

XXXVI OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja plastyki

 

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

13

 

 

KAROL KOSIK

uczeń klasy 3a

 

FINALISTA

 

XIX OLIMPIADY INFORMATYCZNEJ

 

opiekun – mgr Sławomir Krzywicki

14

 

 

DANUTA KONDAREWICZ

uczennica klasy 3e

 

FINALISTKA

 

XXII OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ

 

opiekun – mgr Elżbieta Kozakiewicz

15

 

 

ANASTAZJA SZYMAŃSKA

uczennica klasy 3e

 

FINALISTKA 

 

XXIV OLIMPIADY FILOZOFICZNEJ

 

opiekun – mgr Małgorzata Pyrtko

16

 

 

KRZYSZTOF MATACZYNA

uczeń klasy 3f

 

FINALISTA

 

XXXVIII OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ

 

opiekun – mgr Edyta LegutkoGogoc

            -  mgr Henryka Frankiewicz

17

 

 

DOMINIK ŁUKOWIAK

uczeń klasy 1f

 

FINALISTA

 

XLII OLIMPIADY LITERATURY                  
I JĘZYKA POLSKIEGO

 

opiekun – dr Bożena Sicińska

18

 

 

AGATA WIELOGÓRSKA

uczennica klasy 1d

 

FINALISTKA

 

IV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY  
„MYŚLI JANA PAWŁA II”

 

opiekun – mgr Elżbieta Kozakiewicz

19

 

 

JOANNA WIELOGÓRSKA

uczennica klasy 1d

 

FINALISTKA

 

IV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY  
„MYŚLI JANA PAWŁA II”

 

opiekun – mgr Elżbieta Kozakiewicz