LAUREACI I FINALIŚCI

 

OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH I TEMATYCZNYCH

 

2010/2011

 

1

 

 

 

 

 

KACPER KRAWCZYK

uczeń klasy 3d

 

LAUREAT

 

LII OLIMPIADY WIEDZY O POLSCE

I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

 

opiekun – mgr Krystyna Musiał

mgr Krzysztof Ciałowicz

 

FINALISTA

 

XVIII OLIMPIADY WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

 

opiekun – mgr Krystyna Musiał

mgr Krzysztof Ciałowicz

 

2

 

 

ANNA PRZEWŁOCKA

uczennica klasy 3e

 

LAUREATKA

 

XLI OLIMPIADY LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

 

opiekun – dr Bożena Sicińska

3

 

 

 

 

OLIMPIA JASIELSKA

uczennica klasy 3c

 

LAUREATKA

 

XV OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU

I ŻYWNOŚCI

 

opiekun – mgr Anna Komarnicka

4

 

 

 

PIOTR KRUK

uczeń klasy 3f

 

LAUREAT

 

VII EUROPEJSKIEJ OLIMPIADY

SPOŁECZNO-PRAWNEJ

 

opiekun – mgr Krystyna Musiał

 

5

 

 

 

 

PRZEMYSŁAW ASZKOWSKI

uczeń klasy 1b

 

LAUREAT

 

XXIV OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

 

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

 

6

 

 

 

 

 

MACIEJ DUBANIOWSKI

uczeń klasy 3h

 

FINALISTA

 

XXIV OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

 

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

 

FINALISTA

 

III OLIMPIADY WIEDZY O FINANSACH

– BANKI W AKCJI

 

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

 

FINALISTA

 

VI OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

 

 

7

 

 

 

MARCIN ŁUKASIEWICZ

uczeń klasy 3f

 

FINALISTA

 

XXXVII OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

 

opiekun – mgr Krzysztof Ciałowicz

 

FINALISTA

 

XXXIV OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja muzyki

 

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

 

8

 

 

 

ALEKSANDRA STANGLEWICZ

uczennica klasy 3d

 

FINALISTKA

 

XXXV OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja plastyki

 

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

9

 

 

 

KATARZYNA KRZYŚLAK

uczennica klasy 3f

 

FINALISTKA

 

XXXV OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja plastyki

 

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

10

 

 

 

 

ALEKSANDRA GONERA

uczennica klasy 3a

 

FINALISTKA

 

XL OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ

 

opiekun – dr Arleta Poręba-Konopczyńska

 

 

11

 

 

 

 

MICHAŁ DĄBROWSKI

uczeń klasy 3c

 

FINALISTA

 

XL OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ

 

opiekun – mgr Anna Komarnicka

 

 

12

 

 

 

WOJCIECH MRÓZ

uczeń klasy 3c

 

FINALISTA

 

LVII OLIMPIADY CHEMICZNEJ

 

opiekun – mgr Edmund Kremer

13

 

 

 

 

AGNIESZKA KAZIMIERSKA

uczennica klasy 3b

 

FINALISTKA

 

XXIII OLIMPIADY FILOZOFICZNEJ

 

opiekun – mgr Małgorzata Pyrtko

14

 

 

 

 

PATRYCJA DANYŁO

uczennica klasy 3f

 

FINALISTKA

 

XXXVII OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

 

opiekun – mgr Krzysztof Ciałowicz

 

15

 

 

 

 

AGATA MROWIŃSKA

uczennica klasy 3c

 

FINALISTKA

 

XLI OLIMPIADY LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

 

opiekun – dr Bożena Sicińska

16

 

 

 

 

MACIEJ SKUBIJ

uczeń klasy 3h

 

FINALISTA

 

XXIV OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

 

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

 

 

17

 

 

 

 

ARTUR BABICZ

uczeń klasy 3a

 

FINALISTA

 

XXIV OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

 

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

 

 

18

 

 

 

 

MICHAŁ LITERSKI

uczeń klasy 2f

 

FINALISTA

 

XXXV OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja muzyki

 

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

19

 

 

 

 

PIOTR DUDEK

uczeń klasy 1f

 

FINALISTA

 

XXXVII OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

 

opiekun – mgr Małgorzata Pyrtko

 

20

 

 

 

 

PIOTR KOZAKOWSKI

uczeń klasy 1b

 

FINALISTA

 

XVIII OLIMPIADY INFORMATYCZNEJ

 

opiekun – mgr Sławomir Krzywicki

 

21

 

 

 

 

ANNA MALISZEWSKA

uczennica klasy 2b

 

FINALISTKA

 

XXIV OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

 

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

 

22

 

 

 

 

DANUTA KONDAREWICZ

uczennica klasy 2e

 

FINALISTKA

 

XXI OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ

 

opiekun – mgr Elżbieta Kozakiewicz