W poniedziałek grupa rozszerzenia przedmiotu geografia wśród klas trzecich odwiedziła Zielonogórski Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.Poznali z bliska przyrządy oraz dowiedzieli się jak wygląda praca w tym miejscu. Dziękujemy bardzo pracownikom za gościnność i ciekawe zajęcia!
Inne informacje
jak dostać się do sgh?
Szanowni Państwo, Zapraszamy już jutro (19.12.2024 r., czwartek) na godz. ...
Rajd Górski „Karkonosze 2025”
Rajd Górski „Karkonosze 2025” I Liceum Ogólnokształcące W ZIELONEJ GÓRZE Termin- ...






