Serdecznie zapraszamy rodziców nowo przyjętych uczniów klas pierwszych, na spotkanie z dyrekcją, wychowawcami, pedagogiem i psychologiem szkolnym. Spotkanie odbędzie się 11.07.2025 r. (piątek) o godz. 17.00 w stołówce szkolnej.
Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych 11.07.2025 r.
Inne informacje
50.OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
UWAGA!!! 50. OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO I część etapu szkolnego 50.OJA odbędzie ...
Puchar Województwa Lubuskiego
W ubiegły weekend odbyło się podsumowanie Pucharu Województwa Lubuskiego w kolarstwie ...






