Zastępstwa w dniu 2017-11-23 - 2017-11-24

Alina Dużyńska / 2017-11-23 czwartek

lekcja

opis

zastępca

uwagi

5

j.angielski L1-7 - Język angielski rozszerzony, 101

K. Skowrońska

 

6

j.angielski L1-7 - Język angielski rozszerzony, 101

K. Skowrońska

 

7

j.angielski L3-2 - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

 

 

8

j.angielski L3-2 - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

 

 

dyżury

po lekcji

miejsce

zastępca

uwagi

8

part

Krzysztof Ciałowicz

 

Katarzyna Narkiewicz / 2017-11-23 czwartek

lekcja

opis

zastępca

uwagi

5

j.angielski L1-9 - Język angielski rozszerzony, 105

I. Rybarczyk

złączenie grup

6

j.angielski L1-9 - Język angielski rozszerzony, 105

I. Rybarczyk

złączenie grup

dyżury

po lekcji

miejsce

zastępca

uwagi

5

I p

Bożena Sicińska

 

Krzysztof Ciałowicz / 2017-11-24 piątek

lekcja

opis

zastępca

uwagi

3

roz. 2 wos 1 - zajęcia wlasne

 

 

4

roz. 2 wos 1 - zajęcia wlasne

 

 

5

2 a(1) - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 8

M. Pyrtko

 

dyżury

po lekcji

miejsce

zastępca

uwagi

4

part

Małgorzata Wyciszkiewicz

 

Alina Dużyńska / 2017-11-24 piątek

lekcja

opis

zastępca

uwagi

1

j.angielski L2-4 - Uczniowie przychodzą później

 

 

2

j.angielski L2-4 - Uczniowie przychodzą później

 

 

5

j.angielski L1-7 - zajęcia wlasne

 

świetlica,czytelnia

6

j.angielski L1-7 - zajęcia wlasne

 

świetlica,czytelnia

7

j.angielski L3-11 - Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

Izabela Kotuła / 2017-11-24 piątek

lekcja

opis

zastępca

uwagi

6

3 e - Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

Ineta Rybarczyk / 2017-11-24 piątek

lekcja

opis

zastępca

uwagi

7

j.angielski L3-9 - Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

dyżury

po lekcji

miejsce

zastępca

uwagi

Harmonogram przebiegu próbnej matury OPERON dla klas III

w I LO w Zielonej Górze

1.       23. 11. 2017r (czwartek)

Godz. 8.00 - 10.00 – matura z języków obcych, poziom podstawowy.

Godz. 10.30 - 13.00 – matura z języka obcego, poziom rozszerzony.

Po maturze z języków obcych uczniowie klas III idą do domu.

W tym dniu 2 pierwsze lekcje dla uczniów klas II są zawieszone – pozostałe lekcje odbywają się zgodnie z planem. Uczniowie klas pierwszych uczestniczą w zajęciach w Wojewódzkiej                              i Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej  wg. grafiku :

Klasa 1a 8.15 – 9.00 WiMBP

                9.00 – 9.30 WBP (powrót na 4 lekcję do szkoły – opiekun p. E. Krzywicka),

Klasa 1b 8.30 – 9.00 WBP

                9.00 – 9.45 WiMBP (powrót na 4 lekcję do szkoły – opiekun p. R. Dudek),

Klasa 1c 9.15 – 9.45 WBP

                9.45 – 10.30 WiMBP (powrót na 5 lekcję do szkoły – opiekun p. E. Kozakiewicz),

Klasa 1d 10.00 – 10.30 WBP

                10.30 – 11.15 WiMBP (powrót na 5 lekcję do szkoły – opiekun p. K. Musiał),

Klasa 1e 10.45 – 11.15 WBP

                11.15 – 12.00 WiMBP(wychodzą po 3 lekcji ze szkoły – opiekun p. A. Kurp),

Klasa 1f 11.15 – 11.45 WBP

                12.00 – 12.45 WiMBP(wychodzą po 3 lekcji ze szkoły – opiekun p. K. Narkiewicz).

Zbiórka w holu głównym biblioteki (adres ul. Wojska Polskiego 9).

Klasy 1e, 1f po zajęciach w bibliotece nie wracają do szkoły.

 

2.       24. 11. 2017r (piątek)

Godz. 8.00 - 11.00 – matura z wybranych przedmiotów, poziom rozszerzony.

           Uczniowie wracają na 5 lekcję

           ( lekcje zgodnie  z planem).

Godz. 11.30 - 14.30 – matura z wybranych przedmiotów, poziom rozszerzony - dla chętnych uczniów piszących drugi przedmiot.

Próbne matury OPERON dla klas III

 

JĘZYKI OBCE, 23.11.2017r.

Poziom podstawowy godz. 8.00 – 10.00 (120 min)

Język angielski

sala nr 206  p. D. Brąś (1, 2, 3 lekcja)    21 uczniów (kl.3a – nr 1 – 24)

sala nr 205p. I. Rybarczyk  (1, 2 lekcja) , p. I. Kotula ( 3 lekcja)  -  20 uczniów (kl.3a–nr 25 – 33; kl.3b– nr 26 – 32, kl. 3c – nr 24-28)

sala nr 203 p. K. Oleksyk  ( 1, 2 lekcja),  p. J. Dalecki (3 lekcja)    21 uczniów (kl.3b - nr 1 – 25)

sala nr 204p. K. Ciałowicz ( 1, 2, 3  lekcja)  -  21 uczniów ( kl. 3c – nr 1 - 23)

sala nr 212 p. K. Skowrońska (1, 2 lekcja),  p. A. Napierała( 3  lekcja) 21 uczniów   - (kl.3d – nr  1 – 23)

sala nr 210p. K. Szponer  (1, 2  lekcja),  p. W. Szachowicz ( 3  lekcja) 22 uczniów (kl.3d – nr 24- 30, kl. 3e  - nr 23 – 25, kl. 3f – nr 24- 26, kl.3g – nr 24 - 32)

sala nr 110p. A. Reder  (1, 2 lekcja), p. D. Krystek      21 uczniów (kl. 3e – nr 1- 22)

sala nr 102p. A. Komarnicka  (1, 2 lekcja) , p. A. Kassa  (3 lekcja) 21 uczniów (kl. 3f – nr 1– 23)                                          

sala nr 112p. E. Legutko - Gogoc (1, 2 lekcja), p. Z. Griese (3 lekcja)   21 uczniów   ( kl.3g – nr 1 – 23 )

Język niemiecki

sala nr  202 p. G. Murawska ( 1, 2lekcja), p. M. Zawieja ( 3 lekcja)  17 uczniów  ( kl. 3a - 3, kl. 3b – 5, kl.3c – 2, kl.3d – 2, kl.3e -1, kl.3f – 2, kl. 3g - 2)

Poziom rozszerzony godz. 10.35 – 13.05 (150min)

Język angielski

sala nr 206  p. D. Brąś (4 lekcja), p. A. Feleniak (5, 6 lekcja)    21 uczniów (kl.3a – nr 1 – 23)

sala nr 205p. I. Kotuła ( 4, 5, 6 lekcja)  -  20 uczniów (kl.3a–nr 24 – 33; kl.3b– nr 22 – 32)

sala nr 203 p. K. Oleksyk  ( 4 lekcja),  p. A. Siekanowicz (5, 6 lekcja)    20 uczniów (kl.3b - nr 1 – 21)

sala nr 204p. J. Dalecki  (4  lekcja) , p. B. Sicińska (5, 6 lekcja)  -  20 uczniów ( kl. 3c – nr 1 - 23)

sala nr 212 p. K. Skowrońska (4, 5, 6 lekcja) 20 uczniów   - (kl.3d – nr  1 – 24)

sala nr 210p. D. Krystek  (4, 5, 6 lekcja) - 23 uczniów (kl. 3e )

 sala nr 110p. E. Kaszyńska (4, 5 lekcja),  p. E. Radczyc   ( 6 lekcja),       21 uczniów (kl. 3f )

sala nr 102p. A. Jagodzińska  (4 lekcja) , p. E. Kremer (5, 6 lekcja) 20 uczniów (kl. 3g – nr 1– 22)                                          

sala nr 112p. A. Kassa  (4 lekcja), p. K. Pydyniak (5 lekcja), p. M. Szreffel (6 lekcja),   19 uczniów   ( kl.3c  – nr 24 – 28, kl.3d – nr 26- 30,  kl.3g – nr 23 - 32)

Język niemiecki

sala nr  202 p. Z. Griese ( 4, 5, 6 lekcja)  11 uczniów  ( kl. 3a - 2, kl.3d – 3, kl.3f – 2, kl. 3g - 4)

Zmiana sal w związku z maturą z języków obcych :

Sala 205:

3 i 4 l) kl. 2 –  p. rozszerzony matematyka – p. M. Nisiewicz  – s.106

5 l) kl.2b –  matematyka – p. M. Nisiewicz – s. 104

6 l) kl.2c –  matematyka – p. M. Nisiewicz – s. 104

Sala 204:

3 i 4 l) kl.2 – p. rozszerzony matematyka – p. E. Jarmołowska – s. 107

5 l) kl.2a –  matematyka – p. R. Dudek – s. 103

6 l) kl.2f –  matematyka – p. R. Dudek – s. 103

Sala 202:

3 i 4 l) kl.2 – prz. rozszerzony chemia – p. G. Murawska – s. 7

Sala 212:

3 i 4 l) kl.2 – prz. rozszerzony geografia – p. E. Legutko - Gogoc – s. 6

Sala 210:

3 i 4 l) kl. 2 – prz. rozszerz fizyka - p. K. Szponer – s. 105

5l) kl. 1d –  fizyka - p. K. Szponer – s. 211

Sala 110:

5 l) kl. 2g –  j.polski  – p. A. Napierała – s. 106

6 l) kl. 2g –  j.polski  – p. A. Napierała – s. 107

Sala 102:

1 i 2 l) kl. 1e –  j. polski – p. A. Kurp  – s.105

Sala 112:

4 l) kl.21b – chemia  – p. E. Kremer  – s. 4

5 l) kl.2fc – j.polski  – p. M. Szreffel  – s. 7

6 l) kl.2 – j.niemiecki – p. A. Węgrzyn  – s. 211

 

 

WYBRANE PRZEDMIOTY – 24.11.2017 r

Poziom rozszerzony - 180min  - godz. 8.00 – 11.00,

sala nr 206 p. A. Reder ( 1, 2 lekcja) p. A. Komarnicka (3, 4 lekcja), -  biologia (15 uczniów – kl . 3f )  + fizyka  (15 uczniów – kl.3 a)

sala nr 205 p. R. Dudek  ( 1, 2 lekcja), p. M. Nisiewicz (3,4 lekcja), – geografia  (15 uczniów – kl. 3a (3), kl. 3b (8), kl. 3c(4) ) + biologia  (14 uczniów – kl.3b (3), kl. 3g (11) ),

sala nr 204 p. M. Wyciszkiewicz  (1, 2 lekcja), p. K. Szewczyk ( 3, 4 lekcja) - biologia  (14 uczniów – kl. 3a (7), kl. 3c (7)) + historia  (15 uczniów – kl.3g(10), kl.3f(4), kl. 3b(1))

sala nr 210 p. K. Szponer   (1, 2 lekcja)  p. M. Pyrtko  (3, 4 lekcja) – biologia  (20 uczniów – kl. 3d do nr 24)  + fizyka ( 13 uczniów  kl. 3b, kl. 3g(1) );

sala nr 212 p. S. Krzywicki (1, 2 lekcja), p. E. Legutko – Gogoc ( 3, 4 lekcja) - geografia (9 uczniów  kl. 3d (3), kl. 3f (2), kl. 3g(4)) + biologia    (17  uczniów – kl.3e – do nr 17) + historia  (3 uczniów – kl.3a(3)),

sala nr 203 p. G. Murawska  (1, 2 lekcja),   p. Z. Griese (3, 4lekcja) – biologia (14 uczniów –kl. 3e(8) – od  nr 18, kl.3d (6) od nr 25 ) +  fizyka (9 uczniów  kl. 3c(9)) + historia  (6 uczniów – kl.3c(5), kl.3d(1) ) .

 II PRZEDMIOT - 180min  - godz. 11.30 – 14.30, CHEMIA  - 11.30 – 13.00

sala nr 210 p. A. Komarnicka   (5 lekcja)  p. I. Kotuła  (6 lekcja), p. D. Krystek (7 lekcja), – wos  (20 uczniów – kl.3a(1),  kl.3b(1), kl.3c(2), kl.3d(1), kl.3f(5), kl.3g(10)) + chemia ( 14 uczniów  kl. 3a(3), kl. 3f(10), kl.3g (1) );

sala nr 212 p. A. Kurp (5 lekcja)  p. E. Kozakiewicz  (6lekcja), p. I. Rybarczyk (7 lekcja), – fizyka*  (2 uczniów – kl.3d(1),  kl.3f(1)) + chemia ( 19 uczniów  kl. 3e(19)) + geografia*  (2 uczniów – kl. 3f (1), kl. 3g (1))

* - fizyka: Daria Bagińska – 3d, Michał Krzemiński -3f;

* - geografia: Agnieszka Dąbek – 3f, Weronika Żołędziewska – 3g

Zmiana sal w związku z maturą z wybranych przedmiotów :

Sala 206:

3 i 4l) kl. 1a – matematyka – p. K. Burakowska – s. 107

Sala 205:

1 i 2  l) kl. 1f – matematyka – p. E. Radczyc – s. 202

Sala 204:

1 i 2l) kl. 1c – matematyka – p. E. Jarmołowska – s. 103

3 i 4l) kl. 2 – prz. rozszerzony matematyka – p. I. Kotuła – s. 106

Sala 210:

3 i 4  l) kl. 2 – prz. rozszerz fizyka - p. K. Szponer – s. 110

Sala 212:

1 l) kl.1d – geografia – p. E. Krzywicka– s. 6

2 l) kl.1d – podst. przedsiębiorczości  – p. E. Krzywicka– s. 6