Zastępstwa w dniu 2018-01-22 poniedziałek

Zbigniew Griese

lekcja

opis

zastępca

uwagi

3

roz.3 matematyka 4 - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

 

 

4

roz.3 matematyka 4 - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

 

 

dyżury

po lekcji

miejsce

zastępca

uwagi

Dawid Krystek

lekcja

opis

zastępca

uwagi

5

3 f(1) - Wychowanie fizyczne, sg2

Witold Szachowicz

złączenie grup

6

3 f(1) - Wychowanie fizyczne, sg2

Witold Szachowicz

złączenie grup

Edyta Legutko-Gogoc

lekcja

opis

zastępca

uwagi

3

roz. 3 geografia 1 - Uczniowie przychodzą później

 

 

4

roz. 3 geografia 1 - Uczniowie przychodzą później

 

 

dyżury

po lekcji

miejsce

zastępca

uwagi

Małgorzata Nisiewicz

lekcja

opis

zastępca

uwagi

3

roz.3 matematyka 3 - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

 

 

4

roz.3 matematyka 3 - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

 

 

Próbne matury dla klas III

Dyżury nauczycieli :

JĘZYK POLSKI – 22.01.2018r. (180min) – godz. 8.15 – 11.15

sala nr 206  p. K. Oleksyk  (1, 2 lekcja), p. E. Legutko - Gogoc (3, 4 lekcja)    21 uczniów

MATEMATYKA – 22.01.2018r. (180min) – godz. 8.15 – 11.15

sala nr 205p. K. Skowrońska  (1, 2 lekcja) , p. M. Nisiewicz ( 3, 4 lekcja)  -  22 uczniów (kl.3b – 20, kl.3e – 1, kl. 3f - 1)

sala nr 204p. A. Kassa ( 1, 2  lekcja), p. Z. Griese ( 3, 4 lekcja)  -  

  22 uczniów ( kl. 3g – 3, kl. 3d – 7, kl. 3c - 12)

sala nr 210p. A. Jagodzińska (1, 2 lekcja), p. A. Dużyńska( 3, 4 lekcja)  -  24 uczniów (kl.3a+ M. Kowalczyk kl. 3c )

JĘZYK ANGIELSKI – 22.01.2018r. godz. 13.45 – 15.15 (90min)

sala nr 107  p. A. Reder (7 lekcja), p. D. Krystek (8 lekcja)    21 uczniów (kl.3a – nr 1 – 23)

sala nr 106p. B. Bem ( 7 lekcja) p. A. Siekanowicz (8 lekcja)    -  20 uczniów (kl.3a–nr 24 – 33; kl.3b– nr 22 – 32)

sala nr 105 p. A. Komarnicka  ( 7,8  lekcja)   20 uczniów (kl.3b - nr 1 – 21)

sala nr 104 p. B. Sicińska (7, 8 lekcja)  -  21 uczniów ( kl. 3c – nr 1 – 23 + M. Kowalczyk)

sala nr 103 p. E. Kaszyńska  (7 lekcja),  p. A. Feleniak (8 lekcja) 20 uczniów   - (kl.3d – nr  1 – 24)

sala nr 210p. K. Szponer  (7 lekcja), p. E. Kozakiewicz (8 lekcja),  - 23 uczniów (kl. 3e )

 sala nr 110p. K. Ciałowicz (7 lekcja),  p. A. Napierała   ( 8 lekcja),       21 uczniów (kl. 3f )

sala nr 112p. R. Dudek  (7 lekcja) ,  p. A. Kurp (8 lekcja) 20 uczniów (kl. 3g – nr 1– 22)                                          

sala nr 205p. G. Murawska (7,8 lekcja)   19 uczniów   ( kl.3c  – nr 24 – 28, kl.3d – nr 26- 30,  kl.3g – nr 23 - 32)

 

JĘZYK NIEMIECKI – 22.01.2018r. godz. 12.40 – 15.10 (150min)

sala nr  101 p. S. Krzywicki  ( 6 lekcja), p. E. Legutko – Gogoc (7, 8 lekcja)   6 uczniów