Zastępstwa w dniu 19.06.2018 wtorek

Jerzy Dalecki

lekcja

opis

zastępca

uwagi

3

1 b(2) - wf, boisko

S. Krzywicki

zł±czenie grup

8

2 b(1) - Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

9

2 b(1) - Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

Elżbieta Kozakiewicz

lekcja

opis

zastępca

uwagi

4

1 e - religia, 8

I. Kotuła

 

5

1 e - religia, 8

I. Kotuła

 

7

1 a - zajęcia własne

 

¶wietlica,czytelnia

8

2 c(1) - Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

9

2 c(1) - Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

Kamila Oleksyk

lekcja

opis

zastępca

uwagi

1

j.angielski L2-9 - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

 

 

2

j.angielski L2-9 - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

 

 

Anna Reder

lekcja

opis

zastępca

uwagi

3

roz. 2 biologia 1 - zajęcia własne

 

¶wietlica,czytelnia

4

roz. 2 biologia 1 - zajęcia własne

 

¶wietlica,czytelnia

5

1 c - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

 

 

dyżury

po lekcji

miejsce

zastępca

uwagi

3

part

A. Komarnicka

 

4

part

A. Jagodzińska-Rożewska

 

Krzysztof Szponer

lekcja

opis

zastępca

uwagi

3

roz. 2 fizyka 2 - zajęcia własne

 

¶wietlica,czytelnia

4

roz. 2 fizyka 2 - zajęcia własne

 

¶wietlica,czytelnia

5

1 b - fizyka, 210

R. Dudek

zł±czenie grup

dyżury

po lekcji

miejsce

zastępca

uwagi

5

IIp

R. Dudek

 

Testy diagnostyczne po klasie pierwszej  i drugiej - poziom podstawowy

Dyżury nauczycieli :

Język polski – 19.06.2018r. (90min) – godz. 8.00 – 9.30

sala nr 206  p. A. Jagodzińska  (1, 2 lekcja) 31 uczniów (kl. 1a nr 1-15, kl.2g nr 1 – 16 )

sala nr 205p. K. Skowrońska  (1, 2 lekcja) - 30 uczniów (kl.1a – nr 16 - 30 , kl.2g – nr 17 - 31)

sala nr 204p. I. Kotuła  ( 1, 2  lekcja)  - 32 uczniów (kl. 1b nr 1-17, kl.2f nr 1 – 15 )

sala nr 203p. K. Pydyniak (1, 2 lekcja)  - 31 uczniów (kl. 1b nr 18-33, kl.2f nr 16 – 30 )

sala nr 212 p. E. Legutko - Gogoc(1, 2 lekcja)  - 31 uczniów (kl. 1e nr 1-15, kl.2a nr 17 – 32 )

sala nr 210 p. S. Krzywicki (1, 2 lekcja)  - 32 uczniów (kl. 1e nr 16 -31, kl.2a nr 1– 16 )

sala nr 106  p. A. Kassa (1, 2 lekcja) -  30 uczniów (kl. 1d nr 1-15, kl.2d nr 1 – 15 )

sala nr 107  p. M. Oszczyk (1, 2 lekcja) -  30 uczniów (kl. 1d nr 16-30, kl.2d nr 16 – 30 )

sala nr 105  p. K. Narkiewicz (1, 2 lekcja) -  15 uczniów (kl.2e nr 1 – 15 )

sala nr 104  p. B. Sicińska (1, 2 lekcja) -  16 uczniów (kl.2e nr 16 – 31 )

sala nr 103  p. W. Włodarczyk (1, 2 lekcja) -  31 uczniów (kl. 1f nr 1 -15, kl.2b nr 1 – 16 )

sala nr 102  p. E. Krzywicka (1, 2 lekcja) -  31 uczniów (kl. 1f nr 16 -30, kl.2b nr 17 – 32)

sala nr 112  p. I. Rybarczyk (1, 2 lekcja) -  15 uczniów ( kl.2c nr 1 – 15)

sala nr 110  p. D. Br±¶  (1, 2 lekcja) -  15 uczniów ( kl.2c nr 16 – 30)

Języki obce I – 20.06.2018r. godz. 8.30 – 10.00 (90min) – j. angielski (I), godz. 8.30 – 10.00 – j. niemiecki (I) – wszystkie klasy I i II

sala nr 206  p. M. Szreffel - j. angielski lek. kl.1  - A1

sala nr 205  p. M. Nisiewicz  - j. angielski lek. kl. 1 - A2

sala nr 204  p. A. Kurp  - j. angielski lek. kl. 1 – A3

sala nr 203  p. R. Dudek - j. angielski lek. kl. 1 – A4

sala nr 202  p. G. Murawska - j. angielski lek. kl. 1 – A5

sala nr 212  p. E. Legutko – Gogoc j. angielski lek. kl. 1 – A6

sala nr 210  p. M. Oszczyk    - j. angielski lek. kl. 1 – A7 + j. niemiecki lek. kl. 1 – N1

sala nr 107  p. K. Ciałowicz    - j. angielski lek. kl. 1 – A8

sala nr 106  p. A. Kassa    - j. angielski lek. kl. 1 – A9

sala nr 105  p. S. Krzywicki - j. angielski lek. kl. 1 – AX

sala nr 104  p. B. Sicińska    - j. angielski lek. kl. 1 – A11

sala nr 103  p. E. Kaszyńska    - j. angielski lek. kl. 2 – A1+ j. niemiecki lek. kl. 2 – N2

sala nr 102  p. A. Feleniak    - j. angielski lek. kl. 2 – A2+ j. niemiecki lek. kl. 2 – N1

sala nr 101  p. D. Br±¶ - j. angielski lek. kl. 2 – A3

sala nr 112  p. A. Komarnicka    - j. angielski lek. kl. 2 – A4

sala nr 110  p. K. Szewczyk    - j. angielski lek. kl. 2 – A5

sala nr 8  p. A. Dużyńska      - j. angielski lek. kl. 2 – A6

sala nr 7  p. M. Pyrtko - j. angielski lek. kl. 2 – A7

sala nr 6  p. E. Stanglewicz - j. angielski lek. kl. 2 – A8

sala nr 4  p. M. Zawieja - j. angielski lek. kl. 2 – A9

sala nr 3  p. A. Siekanowicz - j. angielski lek. kl. 2 – AX

Języki obce  II – 20.06.2018r. godz. 10.30 – 11.30 (60min) – j. angielski (II),      godz. 10.30 – 11.30 – j. niemiecki (II) , godz. 10.30 – 11.30 – j. francuski (II) – wszystkie klasy I i II

sala nr 206  p. M. Szreffel - j. niemiecki lek. kl.1  - NA

sala nr 205  p. I. Kotuła - j. niemiecki lek. kl.1  - NB +  j. angielski lek. kl. 1 - AA

sala nr 204  p. D. Br±¶ - j. niemiecki lek. kl.1  - NC

sala nr 203  p. I. Rybarczyk - j. niemiecki lek. kl.1  - ND

sala nr 202  p. K. Skowrońska - j. niemiecki lek. kl.1  - NE

sala nr 212  p. K. Pydyniak - j. niemiecki lek. kl.1  - NF+  j. francuski lek. kl. 1 - FB

sala nr 210  p. D. Krystek - j. niemiecki lek. kl.1  - NH+  j. francuski lek. kl. 1 - FA

sala nr 107  p. W. Szachowicz - j. niemiecki lek. kl.1  - NI

sala nr 106  p. E. Stanglewicz - j. niemiecki lek. kl.2  - NA

sala nr 105  p. M. Zawieja - j. niemiecki lek. kl.2  - NB+  j. angielski lek. kl. 1 - AA

sala nr 104  p. B. Sicińska - j. niemiecki lek. kl.2  - NC+  j. angielski lek. kl. 1 - AB

sala nr 103  p. S. Krzywicki - j. niemiecki lek. kl.2  - ND+  j. francuski lek. kl. 2 - FB

sala nr 102  p. A. Siekanowicz - j. niemiecki lek. kl.2  - NE+  j. francuski lek. kl. 2 - FC

sala nr 101  p. E. Kozakiewicz - j. niemiecki lek. kl.2  - NF

sala nr 112  p. M. Pyrtko - j. niemiecki lek. kl.2  - NG+  j. francuski lek. kl. 2 - FA

sala nr 110  p. K. Narkiewicz   - j. niemiecki lek. kl.2  - NH

PO NAPISANIU JĘZYKÓW UCZNIOWIE IDˇ DO DOMU.

OBIADY W TYM DNIU BĘDˇ WYDAWANE OD GODZ. 11.30