LAUREACI I FINALIŚCI

OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH I TEMATYCZNYCH

 

(na szczeblu centralnym)
w roku szkolnym 2013/14

 

1.                   

 

PAWEŁ KRZESIŃSKI

uczeń klasy 3d 

LAUREAT

LX OLIMPIADY CHEMICZNEJ

opiekun –mgr Edmund Kremer

 

 

2.                   


KAROL WDOWIŃSKI

uczeń klasy 3a

LAUREAT 
VII OGOLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY
„O DIAMENTOWY INDEKS AGH” – z fizyki

opiekun – Krzysztof Szponer

FINALISTA
XLIII OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ

opiekun – mgr Anna Komarnicka

FINALISTA
 XXIX OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ

opiekun – mgr Anna Komarnicka

3.                   


MAŁGORZATA LECHÓW

uczennica klasy 3b

FINALISTKA Z WYRÓŻNIENIEM


XXXVIII OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja plastyki

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

 

 

4.                   

 

JAKUB PRZYBYCIEŃ

uczeń klasy 3e

FINALISTA Z WYRÓŻNIENIEM 

XXXVIII OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja muzyki

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

5.                   


KLAUDIA WOŹNIAK

uczennica klasy 3d

FINALISTKA

 XXXVIII OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja muzyki

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk



6.                   

 

KAMILA MAJKA

uczennica klasy 3e

FINALISTKA 

XXXVIII OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

-sekcja muzyki

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

7.                   


MICHAŁ PIOTROWSKI

uczeń klasy 3f

FINALISTA

XL OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

opiekunowie – mgr Małgorzata Wyciszkiewicz,
mgr Małgorzata Pyrtko,  mgr Krzysztof Ciałowicz



8.                   


ŁUKASZ KOZŁOWSKI

uczeń klasy 3e

FINALISTA 

OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

opiekun – mgr Krystyna Musiał

 

 

9.                   

 

 

MICHAŁ HORELIK

uczeń klasy 1f 

LAUREAT

OLIMPIADY WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

opiekun –mgr Krystyna Musiał

10.               


MICHAŁ GAŁAGUS

uczeń klasy 2a

LAUREAT

XXVII OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ
opiekun – mgr Ewa Krzywicka, Krzysztof Aszkowski

LAUREAT

IX OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
opiekun – mgr Ewa Krzywicka, Krzysztof Aszkowski

FINALISTA

II OGÓNOPOLSKIEJ OLIMPIADY
WIEDZY O BANKACH
opiekun – mgr Ewa Krzywicka

 

 

11.               


PAWEŁ NAPIERAŁA

uczeń klasy 2g

FINALISTA

 II OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O BANKACH

opiekun – mgr Ewa Krzywicka



12.               

 

WERONIKA LISTOWSKA

uczennica  klasy 2f

FINALISTKA Z WYRÓŻNIENIEM

XXXVIII OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ
- sekcja muzyki

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

13.               

 

PIOTR SZYMCZYK

uczeń klasy 2d

FINALISTA 

XXVIII OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU
I ŻYWNOŚCI

opiekun – mgr Anna Komarnicka

 

14.               


ALEKSANDRA TYLISZCZAK

uczennica klasy 2c

FINALISTKA

 XLIII OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ

opiekun – mgr Anna Reder

 

15.               

 

JUSTYNA WOJT

uczennica klasy 2f

FINALISTKA

XXVII OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

opiekun – mgr Ewa Krzywickiej, Krzysztof Aszkowski

 

16.               


 


ŁUKASZ BASZCZAK

uczeń klasy 2b

FINALISTA

XXVII OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

opiekun- mgr Ewa Krzywicka, Krzysztof Aszkowski


17.               


TOMASZ KUCZAK

uczeń klasy 1a

FINALISTA

XXVII OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

opiekunowie – mgr Ewa Krzywicka, Krzysztof Aszkowski

FINALISTA

IX OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

opiekunowie – mgr Ewa Krzywicka, Krzysztof Aszkowski
 

18.               




RICHARD PÜLLBERG

uczeń klasy 2g

FINALISTA

IX OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

opiekunowie –mgr Ewa Krzywicka, Krzysztof Aszkowski

19.               


LAURA WIECZOREK

uczeń klasy 2d

FINALISTKA

IX OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

opiekunowie – mgr Ewa Krzywicka, Krzysztof Aszkowski

20.               




FILIP KWIATKOWSKI

uczeń klasy 1d

FINALISTA

XXIV OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ

opiekun - mgr Elżbieta Kozakiewicz

21.               


AGNIESZKA KOWALSKA

uczennica klasy 2e

FINALISTKA

XXIV OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ

opiekun - o. Zdzisław Tamioła

 

22.


WOJCIECH MARCINKOWSKI

uczeń klasy 2f

FINALISTA

XXVI OLIMPIADY FILOZOFICZNEJ

opiekun - mgr Małgorzata Pyrtko