LAUREACI I FINALIŚCI OLIMPIAD 2012/2013

1

 

 

PRZEMYSŁAW ASZKOWSKI

uczeń klasy 3b 

FINALISTA

XXVI OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ 

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

FINALISTA

62 OLIMPIADY FIZYCZNEJ  

opiekun – mgr Krzysztof Szponer

LAUREAT I STOPNIA

VI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY                      „O DIAMENTOWY INDEKS AGH”                           /z fizyki/

opiekun – mgr Krzysztof Szponer

LAUREAT III STOPNIA

VI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY                      „O DIAMENTOWY INDEKS AGH”                           /z matematyki/

opiekun – mgr Ewa Jarmołowska

2

KRZYSZTOF BŁOSZYK

uczeń klasy 3b

FINALISTA

62 OLIMPIADY FIZYCZNEJ

 opiekun – mgr Krzysztof Szponer

LAUREAT III STOPNIA

VI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY                        „O DIAMENTOWY INDEKS AGH”                     / z fizyki/

opiekun – mgr Krzysztof Szponer

3

 

 

DAMIAN JANKOWSKI

uczeń klasy 3c 

LAUREAT

XLII OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ

opiekun – mgr Anna Komarnicka

4

 

 

DAGMARA DRAGAN

uczennica klasy 3b

LAUREATKA

 XXXIX OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

opiekun – mgr Małgorzata Pyrtko

5

 

 

MARCIN KOSIŃSKI

uczeń klasy 3f

 LAUREAT

XXV OLIMPIADY FILOZOFICZNEJ

opiekun – mgr Małgorzata Pyrtko

6

 

 

MATEUSZ MICHALAK

uczeń klasy 3b 

LAUREAT

XVII OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU                          I ŻYWNOŚCI

opiekun – mgr Anna Komarnicka

7

 

 

PRZEMYSŁAW MACHOLAK

uczeń klasy 1b 

LAUREAT

XXVI OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ 

opiekun – dr Jerzy Kaźmierczyk

8

 

 

DOMINIK ŁUKOWIAK

uczeń klasy 2f

LAUREAT

XLIII OLIMPIADY LITERATURY                 
I JĘZYKA POLSKIEGO

opiekun – dr Bożena Sicińska

                  mgr Edyta Kaszyńska

9

 

 

PIOTR KOZAKOWSKI

uczeń klasy 3b

FINALISTA 

62 OLIMPIADY FIZYCZNEJ

opiekun – mgr Krzysztof Szponer

10

 

 

ALEKSANDRA PROCHERA

uczennica klasy 3b

FINALISTKA

 59 OLIMPIADY CHEMICZNEJ

opiekun – mgr Grażyna Murawska

               mgr Edmund Kremer

11

 

 

MICHAŁ KOWALSKI

uczeń klasy 3c

FINALISTA

 59 OLIMPIADY CHEMICZNEJ

opiekun – mgr Edmund Kremer

12

 

 

PATRYK OMIECZYŃSKI

uczeń klasy 3b

FINALISTA  

XXXIX OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ

opiekun – mgr Edyta LegutkoGogoc

13

 

 

MATEUSZ ROŻEK

uczeń klasy 3b

FINALISTA  

XXXIX OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ

opiekun – mgr Edyta LegutkoGogoc

14

 

 

PIOTR DUDEK

uczeń klasy 3f

FINALISTA

 XXXIX OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

opiekun – mgr Małgorzata Pyrtko

15

 

 

WIKTOR LECHKI

uczeń klasy 3f

FINALISTA

 XXXIX OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

opiekun – mgr Małgorzata Pyrtko,  

                  mgr Krzysztof Ciałowicz

16

 

 

ALEKSANDRA AWDIEJEWA

uczennica klasy 3f

FINALISTKA

 XLIV OLIMPIADY JĘZYKA ROSYJSKIEGO

opiekun – mgr Jolanta Żochowska

17

 

 

ALINA ZEZULKIN

uczennica klasy 3f

FINALISTKA

XLIV OLIMPIADY JĘZYKA ROSYJSKIEGO

opiekun – mgr Jolanta Żochowska

18

 

 

KAJA POLITOWICZ

uczennica klasy 3c

FINALISTKA

XXXVII OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja plastyki

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

19

 

 

KACPER RADNY

uczeń klasy 3a

 FINALISTA

XXXVII OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ                          - sekcja plastyki

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

20

 

 

JAKUB PRZYBYCIEŃ

uczeń klasy 2e

 FINALISTA

XXXVII OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ                - sekcja muzyki

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

21

 

 

MAŁGORZATA LECHÓW

uczennica klasy 2b 

FINALISTKA 

XXIII OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ

opiekun – mgr Elżbieta Kozakiewicz

22

 

 

AGATA WIELOGÓRSKA

uczennica klasy 2d

FINALISTKA

V OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY 
„MYŚLI JANA PAWŁA II”

opiekun – mgr Elżbieta Kozakiewicz

23

 

 

JOANNA WIELOGÓRSKA

uczennica klasy 2d

FINALISTKA

V OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY 
„MYŚLI JANA PAWŁA II”

opiekun – mgr Elżbieta Kozakiewicz

24

 

 

ALEKSANDRA JESIONKOWSKA

uczennica klasy 2d

LAUREATKA

V OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY 
„MYŚLI JANA PAWŁA II”

opiekun – mgr Elżbieta Kozakiewicz

25

 

 

ARTUR UŹDZICKI

uczeń klasy 3d

FINALISTA

XXVIII OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ

opiekun – mgr Lucyna Szlęzak

26

 

 

ALEKSANDRA KRĘPA

uczennica klasy 1b

FINALISTKA

III OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY LOGICZNO-MATEMATYCZNEJ

opiekun – mgr Krystyna Burakowska