LAUREACI I FINALIŚCI

 

OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH I TEMATYCZNYCH

 

2009/2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

JOANNA KAŹMIERCZAK

uczennica klasy 3f

 

LAUREATKA

 

XXXIV OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja plastyki

 

opiekun – mgr Leopold Kolbiarz

2

 

 

MONIKA MAJOREK

uczennica klasy 3f

 

FINALISTKA

 

XXXIV OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja plastyki

 

opiekun – mgr Leopold Kolbiarz

3

 

 

MONIKA WASILEWSKA

uczennica klasy 3g

 

FINALISTKA

 

XXXIV OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

- sekcja muzyki

 

opiekun – mgr Krzysztof Szewczyk

4

 

 

 

 

KATARZYNA DUBIEŃSKA

uczennica klasy 3d

 

FINALISTKA

 

XXXIX OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ

 

opiekun – mgr Lucyna Szlęzak

 

 

5

 

 

 

KORNEL OCYTKO

uczeń klasy 3b

 

LAUREAT

 

LVI OLIMPIADY CHEMICZNEJ

 

opiekun – mgr Edmund Kremer

6

 

 

MACIEJ WOJCIECHOWSKI

uczeń klasy 3f

 

FINALISTA

 

XXII OLIMPIADY FILOZOFICZNEJ

 

opiekun – mgr Małgorzata Pyrtko

7

 

PATRYK STELMACH

uczeń klasy 3f

 

FINALISTA

XXXVI OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ

opiekun – mgr Edyta Legutko-Gogoc

 

FINALISTA

XXXVI OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

opiekun – mgr Krzysztof Ciałowicz

 

8

 

FRANCISZEK BYDAŁEK

uczeń klasy 3b

 

FINALISTA

 

XXXVI OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ

 

opiekun – mgr Edyta Legutko-Gogoc

9

 

 

SZYMON GOŹDZIK

uczeń klasy 3c

 

FINALISTA

 

XXXVI OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

 

opiekun – mgr Małgorzata Wyciszkiewicz

 

10

 

 

ARTUR HALASZ

uczeń klasy 3f

 

 

FINALISTA

 

XXXVI OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

 

opiekun – mgr Krzysztof Ciałowicz

 

11

 

 

 

ADAM OBUCHOWICZ

uczeń klasy 3b

 

LAUREAT

XVII OLIMPIADY INFORMATYCZNEJ

opiekun – dr hab. inż. Andrzej Obuchowicz

 

FINALISTA

LXI OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ

opiekun – mgr Ewa Jarmołowska

12

 

 

MALWINA JANAS

uczennica klasy 3c

 

FINALISTKA

 

XL OLIMPIADY LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

 

opiekun – dr Bożena Sicińska

13

 

 

PIOTR KANIA

 

uczeń klasy 3c

 

FINALISTA

 

XL OLIMPIADY LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

 

opiekun – dr Bożena Sicińska

14

 

 

 

MATEUSZ MORDAL

uczeń klasy 3c

 

FINALISTA

 

LI OLIMPIADY WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

 

opiekun – mgr Krzysztof Ciałowicz

 

15

 

 

WIKTOR WOLAK

uczeń klasy 3b

 

FINALISTA

 

XXXVI OLIMPIADY WIEDZY TECHNICZNEJ

 

opiekun – mgr Krzysztof Szponer

16

 

SANDRA BANAŚ

uczennica klasy 3b

 

FINALISTKA

 

XXIII OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

 

opiekun – mgr Jerzy Kaźmierczyk

17

 

 

MATEUSZ JASNOSZ

uczeń klasy 3f

 

LAUREAT

XVII OLIMPIADY WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

opiekun – mgr Krystyna Musiał

                        mgr Krzysztof Ciałowicz

 

FINALISTA

XXIII OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

opiekun – mgr Jerzy Kaźmierczyk

18

 

FILIP SIBILSKI

uczeń klasy 3h

 

FINALISTA

XXIII OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

opiekun – mgr Jerzy Kaźmierczyk

           mgr Ewa Krzywicka

 

FINALISTA

II OLIMPIADY WIEDZY O FINANSACH

– BANKI W AKCJI

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

 

19

 

 

PAWEŁ SKALSKI

uczeń klasy 3h

 

FINALISTA

XXIII OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

opiekun – mgr Jerzy Kaźmierczyk

           mgr Ewa Krzywicka

 

FINALISTA

II OLIMPIADY WIEDZY O FINANSACH

– BANKI W AKCJI

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

20

 

 

MATEUSZ KLOC

uczeń klasy 3h

 

 

FINALISTA

 

II OLIMPIADY WIEDZY O FINANSACH

– BANKI W AKCJI

 

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

21

 

 

ADRIANNA POPADIUK

uczennica klasy 3f

 

FINALISTKA

 

XVII OLIMPIADY WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

 

opiekun – mgr Krzysztof Ciałowicz

22

 

 

AGNIESZKA KAZIMIERSKA

uczennica klasy 2b

 

LAUREATKA

 

XXII OLIMPIADY FILOZOFICZNEJ

 

opiekun – mgr Małgorzata Pyrtko

23

 

PATRYCJA DANYŁO

uczeń klasy 2f

 

LAUREATKA

 

XXXVI OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

opiekun – mgr Krzysztof Ciałowicz

24

 

 

PIOTR KRUK

uczeń klasy 2f

 

FINALISTA

 

XXXVI OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

opiekun – mgr Krzysztof Ciałowicz

 

25

 

 

AGNIESZKA KUFEL

uczeń klasy 2f

 

FINALISTKA

 

XL OLIMPIADY LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

 

opiekun – dr Bożena Sicińska

                 mgr Edyta Kaszyńska

 

26

 

 

KACPER KRAWCZYK

uczeń klasy 2d

 

LAUREAT

LI OLIMPIADY WIEDZY O POLSCE

I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

opiekun – mgr Krystyna Musiał

mgr Krzysztof Ciałowicz

 

LAUREAT

XVII OLIMPIADY WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

opiekun – mgr Krystyna Musiał

mgr Krzysztof Ciałowicz

27

 

 

ARTUR BABICZ

uczeń klasy 2a

 

FINALISTA

XXIII OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

opiekun – mgr Jerzy Kaźmierczyk

28

 

 

MACIEJ DUBANIOWSKI

uczeń klasy 2h

 

FINALISTA

XXIII OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

opiekun – mgr Jerzy Kaźmierczyk

29

 

 

KRZYSZTOF GAJEWSKI

uczeń klasy 2b

 

FINALISTA

II OLIMPIADY WIEDZY O FINANSACH

– BANKI W AKCJI

 

opiekun – mgr Ewa Krzywicka

30

 

 

AGNIESZKA HENRYKOWSKA

uczeń klasy 2c

 

LAUREATKA

XIV OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU

I ŻYWNOŚCI

 

opiekun – mgr Anna Komarnicka

31

 

 

JOANNA JANKOWSKA

uczeń klasy 2c

 

FINALISTKA

XIV OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU

I ŻYWNOŚCI

 

opiekun – mgr Anna Komarnicka

32

 

MACIEJ GĘBKA

uczeń klasy 1a

 

FINALISTA

XXXVI OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ

 

opiekun – mgr Edyta Legutko-Gogoc

33

 

 

ANNA MALISZEWSKA

uczennica klasy 1b

 

FINALISTKA

XXIII OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

opiekun – mgr Jerzy Kaźmierczyk