ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2016/17

 

Opis: logo2

LP.

ZAJĘCIA:

PROWADZĄCY:

 TERMIN SPOTKAŃ, MIEJSCE

 

Uwagi

I


WARSZTATY:

 

 

 

1.

Warsztaty dziennikarskie/ Salon Poetów.
Gazetka „ eLO”.

Natalia Ferens

Środa,
16.15-17.00

W uzgodnieniu z uczniami

2.

Warsztaty ekonomiczne.

Krzysztof Aszkowski

W weekendy wyznaczone przez prowadzącego

ZPWSEDiM

  II


PRZEDMIOTOWE:

 

 

 

 

3.

Rozwiazywanie zadań maturalnych z biologii – zajęcia dla uczniów klas maturalnych.

 Anna Komarnicka

Środa,
15.25-16.20


s. 3

4.

 Przygotowanie do Olimpiad Przedmiotowych
 z Biologii.

Anna Reder


Wtorek,
16.15-17.00
Środa,
16.15-17.00

ZPWSEDiM
s. 4

5.

Zajęcia wyrównawcze z biologii.

Anna Reder

Czwartek,
15.25- 16.10

s. 4

5.

Praca z arkuszem maturalnym
z wiedzy o społeczeństwie– wypracowanie.

Krzysztof Ciałowicz

Poniedziałek,
17.00-17.45

s. 8

6.

Praca z arkuszem maturalnym z historii – wypracowanie.

Małgorzata Pyrtko

Poniedziałek,
16.15-17.45

s.7

      7.

Przygotowanie do Olimpiady Wiedzy
 o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym oraz Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej. 

Krystyna Musiał

 Środa,
16.10-16.55

s. 8

8.

Praca z arkuszem maturalnym z historii - wypracowanie.

Małgorzata Wyciszkiewicz

Poniedziałek,
16.10-17.45

s. 6

     9.

Przygotowanie do matury z języka polskiego  na poziomie rozszerzonym.

Edyta Kaszyńska

  Poniedziałek,
16.15 – 17.00

s. 103

10.

Opieka nad Samorządem Uczniowskim.

Aneta Napierała

Środa, s. 110
14.30 – 15.15

11.

Zajęcia teatralne.

Anna Kurp

Czwartek,
16.15 – 17.30

s. 103

   12. 

 

Zajęcia dla olimpijczyków. Przygotowanie do Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Bożena Sicińska

Poniedziałek,
16.05 – 17.35

ZPWSEDiM
s. 104

13.

Przygotowanie do matury z języka polskiego  na poziomie podstawowym.

Małgorzata Szreffel

Środa, s. 102
14.30 – 15.30

s. 102

   14.

Przygotowanie do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Urszula Baszczak

Środa,
15.20 – 16.05

s. 112

  15.

Ćwiczenia z gramatyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym z języka niemieckiego – kl. I- II.

Wojciech Grzelak

Piątek,
14.35 -15.20

s. 107

  16.

Przygotowanie do matury pisemnej – HV, LV, stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych.

Kazimierz Pydyniak

Wtorek,
15.25 – 16.10

s. 5

    17.

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z części ustnej z języka niemieckiego dla uczniów kl. III.
Zajęcia konwersacyjne.

Mariola Oszczyk

Środa,
15.25-16.10


s. 107

18.

Powtórzenie i rozwiazywanie zadań maturalnych z chemii – zajęcia dla uczniów klas III.

Bożena Bem

Wtorek, 7.30-8.00,
Środa,  7.30-8.00,
Piątek, 7.30-8.00

s. 201

19.

Rozwiązywanie zadań maturalnych z chemii – powtórzenie (zajęcia dla uczniów klas III).

Grażyna Murawska

Wtorek, 7.30-8.00,
Czwartek,  7.30-8.00,
Piątek, 7.30-8.00

s. 202

20.

Przygotowanie do Olimpiady Chemicznej.

Edmund Kremer

Czwartek,
16.10-18.00

s. 201

  21.

Konsultacje dla uczniów biorących udział                       w Olimpiadzie Geograficznej.  

Edyta Legutko-Gogoc

Wtorek,
14.30 – 15.15

s. 212

  22.

Firma Uczniowska

Ewa Krzywicka

 

Czwartek,
16.30-17.15

s. 208

   

  
   23.



Zajęcia wyrównawcze z matematyki  dla uczniów klas pierwszych.

 


Renata Dudek

 


Poniedziałek,
16.10 – 17.00

 


s. 206

    24.

 Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas II.

Zbigniew Griese

Poniedziałek

14.30 – 15.00

s. 203

25.

Przygotowanie do matury  z matematyki na poziomie rozszerzonym dla uczniów kl. III.

Małgorzata Nisiewicz

Środa,
16.15 - 17.00

s. 205

26.

Przygotowanie do matury  z matematyki na poziomie podstawowym dla uczniów kl. III.

Izabela Kotuła

Poniedziałek,
16.15 – 17.00

s. 203

27.

Przygotowanie do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym dla uczniów kl. III.

Ewa Jarmołowska

Wtorek,
14.30-16.00

s. 204

28.

Przygotowanie do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym dla uczniów kl. III.

Krystyna Burakowska

Wtorek
15.20-17.00

s. 206

29.

Klub debat oksfordzkich.

Daniel Brąś

Wtorek,
16.00 ( po umówieniu się)

s. 111

30.

Wolontariat.

Alina Dużyńska

 

 

Wg potrzeb

Środa

15.20-16.10

s. 104



   31.



Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas I i II.



Anna Kassa



Poniedziałek,
16.10 – 16.55



s. 106

   32.

Klub młodego prozaika

Katarzyna Narkiewicz

 

Poniedziałek,
15.25 – 16.10
( po umówieniu
 się z uczniem)

s. 105

 

   33.

 

Klub debat oksfordzkich

 

Kamila Oleksyk

Karolina Skowrońska

 

Wtorek,
16.00 ( po uprzednim umówieniu
się z uczniem)

 

s. 111

34.

Gramatyka na poziomie rozszerzonym dla maturzystów.

Karolina Skowrońska

Poniedziałek,
16.15-17.00

s. 108

35.

Zajęcia wyrównawcze z gramatyki dla uczniów maturalnych z języka angielskiego.

Adriana Jagodzińska

Wtorek,
17.00-17.45

s. 111a

36.

Zajęcia wyrównawcze  z gramatyki – język angielski dla ucz. kl. I- III.

Ineta Rybarczyk

Poniedziałek,  
15.20 – 16.05

s. 212

37.

Zajęcia wyrównawcze z języka łacińskiego.                         

Ewa Czerniak

Czwartek,
8.00 – 8.45

s. 112

 

   38.

Przygotowanie do Olimpiady Fizycznej i Technicznej.

Krzysztof Szponer

 

Poniedziałek
15.00-17.00

ZPWSEDiM

s. 210

39.

Historia sztuki - przygotowanie do Olimpiady Artystycznej.

Krzysztof Szewczyk

Wtorek,
15.30- 16.15


s.110 

40.

Przygotowanie do Olimpiady Teologii Katolickiej -  „ Orędzie Fatimskie jako znak nadziei dany przez Miłosiernego Ojca”

o. Wojciech Kiełtyka


o. Piotr Aniewski

16.10 -17.00

16.15 – 17.00

s. 7

s. 8

41.

Kółko matematyczne

dr Jan Szajkowski

Piątek,
14.30-16.00

ZPWSEDiM
s.204

 

   

    42.

SPORTOWE:

Szkolna Liga Mistrzów( Piłka nożna).

Turniej Piłkarski, Doskonalenie Elementów Techniczno Taktycznych

 

Dawid Krystek

 

 

 

Poniedziałek,
15.30-17.00

 

MOSiR

Boisko, sala gimnastyczna

    43.

   

   44.

CrossFit

 

Nauka i Doskonalenie  Sportowych Technik Pływania z Elementami Ratownictwa Wodnego.

Dawid Krystek

 

Dawid Krystek

Piątek,
14.35-15.20

 

Środa,
17.30-19.00
Czwartek,
17.00-18.30

sala 9

MOSiR

Basen CRS
ul.
Sulechowska

     45.

Piłka siatkowa.

Jerzy Dalecki

Czwartek,
16.00-19.00.

MOSiR

sala gimn.

46.

Koszykówka.

Włodzimierz Włodarczyk

Środa,
16.15-19.15

MOSiR
sala gimnastyka

47.

Trening funkcjonalny

Jerzy Dalecki

 

Wtorek,
16.15-17.00

sala 9
sala gimnastyczna

48.

Zajęcia sportowo- rekreacyjne: tenis stołowy, badminton, unihokej.

Witold Szachowicz

Czwartek,
15.30-16.15

sala gimnastyczna

 

49.

 

Szkolna Liga Koszykówki

 

Włodzimierz Włodarczyk

 

Piątek,
14.30-15.20

 

 

 

sala gimnastyczna

 

 INNE:

 

 

 

    50.

Warsztaty relaksacyjne i rozwojowe. 

Jakub Bieniecki (pedagog)

Czwartek
13.00-14.00

Centrum psychologiczno-pedagogiczne

    51.

Warsztaty i wykłady z psychologii.

 Joanna Kubicka-Jakuczun
( psycholog )

Czwartek
14.00-15.00

Centrum psychologiczno-pedagogiczne

    52.

Techniki uczenia się

Marta Lubieniecka-Witkowska

Wtorek
14.00-15.00

Centrum psychologiczno-pedagogiczne

    53.

Praca nad kroniką szkoły.
Pomoc w adiustacji prac na olimpiady.

Barbara Nau

W zależności od potrzeb uczniów.

 

    54.

Pomoc w tworzeniu bibliografii załącznikowej.

Elżbieta Stanglewicz

Wtorek
16.00 – 17.00