KONSULTACJE  NAUCZYCIELI  W  ROKU  SZKOLNYM  2016/17

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

PRZEDMIOT

DZIEŃ

 

GODZINA

SALA

  1.  

Ferens Natalia

Język polski

ŚRODA

15.25  – 16.10

104

  1.  

Kaszyńska Edyta

Język polski

PONIEDZIAŁEK

15.25 – 16.10

103

  1.  

Kurp Anna

Język polski

CZWARTEK

15.25 – 16.10

103

  1.  

Napierała Aneta

Język polski

WTOREK/CZWARTEK

16.10 – 17.00
14.30-15.15

110

  1.  

Sicińska Bożena

Język polski

PONIEDZIAŁEK

15.20-16.05

104

  1.  

Szreffel Małgorzata

Język polski

WTOREK

13.30 – 14.30

102

  1.  

Brąś Daniel

Język angielski

PIĄTEK

14.30 – 16.00
(co drugi tydzień)

111

  1.  

Dużyńska Alina

Język angielski

PONIEDZIAŁEK

16.15 – 17.00

101

  1.  

Jagodzińska Adriana

Język angielski

PIĄTEK

14.35 – 15.20

111 A

  1.  

Kassa Anna 

Język angielski

PONIEDZIAŁEK

15.25 – 16.10

106

  1.  

Narkiewicz Katarzyna

Język angielski

PONIEDZIAŁEK

15.25 – 16.10

105

  1.  

Oleksyk Kamila

Język angielski

PIĄTEK

14.30 – 15.00
( po umówieniu)

108

  1.  

Rybarczyk Ineta

Język angielski

WTOREK

15.20 – 16.05

101

  1.  

 Skowrońska Karolina

Język angielski

PONIEDZIAŁEK

15.25 – 16.10

108

  1.  

Czerniak Ewa

Język francuski i łaciński

ŚRODA

14.30 – 15.20

101

  1.  

Jaros Joanna

Język francuski

ŚRODA

         15.25-16.05

112

  1.  

Baszczak Urszula

Język niemiecki

ŚRODA

15.20 – 15.15

111

  1.  

Grzelak Wojciech

Język niemiecki

PIĄTEK

15.25 – 16.10

107

  1.  

Oszczyk Mariola

Język niemiecki

ŚRODA

16.10 – 16.55

107

  1.  

Pydyniak Kazimierz

Język niemiecki

WTOREK

14.35 – 15.20

5

  1.  

Ciałowicz Krzysztof

Historia / WOS

PONIEDZIAŁEK

16.10 – 17.00

8

  1.  

Musiał Krystyna

Historia / WOS

PONIEDZIALEK

16.15 – 17.00

7
  1.  

Pyrtko Małgorzata

Historia / WOS

CZWARTEK

16.15 – 17.00

7

  1.  

Wyciszkiewicz Małgorzata

Historia / WOS

CZWARTEK

16.15 – 17.00

6

  1.  

LegutkoGogoc Edyta

Geografia

PONIEDZIAŁEK

15.40 – 16.25

 

212

  1.  

Krzywicka Ewa

Podstawy przedsiębiorczości


CZWARTEK

15.25 – 16.10

212

  1.  

Komarnicka Anna

Biologia

ŚRODA

16.20 – 17.00

3

  1.  

Reder Anna

Biologia

CZWARTEK

15.25 – 16.10

4

  1.  

Szponer Krzysztof

Fizyka

ŚRODA

15.20 – 16.20

210

  1.  

Dudek Renata

Matematyka

PONIEDZIALEK

15.25 – 16.10

206

  1.  

Griese Zbigniew

Matematyka

PIĄTEK

14.30 – 15.15

203

  1.  

Kotuła Izabela

Matematyka

PONIEDZIALEK

15.25 – 16.10

203

  1.  

Nisiewicz Małgorzata

Matematyka

ŚRODA

15.25 – 16.10

205

  1.  

Zaurska Sylwia

Informatyka

ŚRODA

15.25 – 16.10

211

  1.  

Bem Bożena

Chemia

WTOREK

15.30 – 16.10

201

  1.  

Murawska Grażyna

Chemia

WTOREK

15.25 – 16.10

202

  1.  

Kremer Edmund

Chemia

 CZWARTEK

15.25 – 16.10

201

  1.  

Szewczyk Krzysztof

WOK, historia sztuki

ŚRODA

15.25 – 16.10

110

  1.  

Dunajewska Romana

Wychowanie fizyczne

---------------------------

---------------------------

----------------------------

  1.  

Dalecki Jerzy

Wychowanie fizyczne

CZWARTEK

15.25 – 16.10

Sala gimnastyczna

  1.  

Krystek Dawid

Wychowanie fizyczne

PONIEDZIAŁEK

15.30 – 17.00

Boisko/sala gimnastyczna

  1.  

Włodarczyk Włodzimierz

 Wychowanie fizyczne / PO

ŚRODA

16.00 – 17.30

Sala gimnastyczna

  1.  

Witold Szachowicz

Wychowanie fizyczne

PONIEDZIAŁEK

15.30 – 17.00

Sala gimnastyczna

  1.  

Kiełtyka Wojciech

Religia

ŚRODA

16.15 – 17.00

8

  1.  

Aniewski Piotr

Religia

ŚRODA

16.15 – 17.00

7